PEILING #1: Hoe het jy dié week beleef?

Met die vraelys hieronder wil die Taakspan Navorsing van die Algemene Sinode uitvind hoe lidmate van die NG Kerk die eerste week van sosiale afsperring beleef het. Die doel hiermee is om inligting bymekaar te maak wat gemeentes kan help met hulle bediening in hierdie tyd.

Kerkbode publiseer die vraelys hieronder om lesers die geleentheid te gee om deel te neem aan die peiling. Die data sal deur die taakspan verwerk en aan gemeentes beskikbaar gemaak word. Ons sal ook oor die uitkoms van die peilings in Kerkbode berig. – Red

Word 'n vriend van Kerkbode

One thought on “PEILING #1: Hoe het jy dié week beleef?

  1. Nico van Rensburg VDM says:

    Ek waardeer KERKBODE se gereelde beriggewing in die grendeltyd. Ek beleef ons kerk as aktueel-aktief in my huisarres. Baie hartlik dankie. Seënwense.

Comments are closed.